Refinancuj teraz – Business Education

rpmnREFINANCUJTE S NAMI!!!!! Kto neverí, nech skúsi. Kto neskúsi, ten nezistí. Kto nezistí, ten nevie. Využite jedinečnú príležitosť. Preplácate na Vašej hypotéke desiatky eur navyše alebo kupujete nehnuteľnosť a nie ste si istý, či máte naozaj najlepšiu ponuku na hypotéku? Práve teraz máte vďaka historicky najnižším úrokovým sadzbám výnimočnú príležitosť ušetriť 10-tisíce eur a splniť si túžby, o ktorých ste doposiaľ možno len snívali. A my vám s tým úplne bezplatne pomôžeme. Spoločnými silami alebo za vás vybavíme všetko potrebné. Úrok už od 2,5% p.a. Že nemáte teraz obdobie fixácie? Nevadí. Tri dôvody, prečo riešiť bývanie práve dnes:

 

 

Keďže úrokové sadzby sa momentálne pohybujú na historických minimách, podmienky, za ktorých ste si vzali hypotéku pred rokmi, sú dnes oveľa priaznivejšie. Čo znamená výhodu nielen pre nových, ale aj existujúcich klientov. Tí majú výnimočnú možnosť získať tú istú hypotéku oveľa lacnejšie formou refinancovania. Tak prečo platiť viac, keď nemusíte?

Ušetriť aj 100 eur mesačne na splátke? Ľahké ako facka! Refinancovanie hypotéky môžeme zjednodušene označiť za spôsob, akým za to isté platiť menej. Naším spoločným cieľom je získať pre vás čo najnižší úrok, s ktorým dnes na mesačných splátkach hypotéky môžete ušetriť až desiatky eur. Pred piatimi rokmi, keď úroková sadzba dosahovala vyše 5%, by ste hypotéku vo výške 60 tisíc eur splatnú o 25 rokov preplatili o 45 226 eur, zatiaľ čo pri dnešných 2,5% už len o približne 23 360 eur. Z čoho vyplýva, že vám dokážeme ušetriť až 20 tisíc eur. S výškou hypotéky pochopiteľne rastie aj výška úspory. Pri takej 100-tisícovej hypotéke by išlo až o vyše 30 tisíc eur. A to už naozaj stojí za zamyslenie.

Hypotéka 2011 – Hypotéka 2014 = až 20 tisíc eur úspora

Každý rok horko-ťažko ušetríte na letnú dovolenku? Za nasporené peniaze by ste si mohli dopriať exotiku, a to rovno desaťkrát. Túžite po novučičkom aute, no peňazí niet? Dovoľte nám ušetriť vám rovno na dve menšie, alebo jedno rodinné. Vrásky na čele robí každému rodičovi aj zariadiť dostatočné vzdelanie pre svoju ratolesť. Úspora na hypotéke by vám zaplatila vysokoškolské štúdium aj pre dve. Chcete aj vy ušetriť na hypotéke a dopriať si to, čo si zaslúžite? Ak ste sa rozhodli využiť naše služby či už pri refinancovaní existujúcej, alebo vybavovaní novej hypotéky, neváhajte nás kontaktovať. Spolupracujeme s viacerými bankami a partnermi vrátane tých najsilnejších a ako spoločnosť, ktorá je férová na trhu*, Vám dokážeme vybaviť bezkonkurenčné podmienky vedúce k vašej spokojnosti.

Kolektív projektu Business Education