Portfólio

V našom portfóliu Vám chceme priblížiť našu všeobecnú pôsobnosť našich ľudí, ktorí vedia pracovať samostatne a profesionálne a sú naozaj skúsenými odborníkmi na trhu. A tí čo ešte neprešli našim projektom a sú súčasťou našej spoločnosti, sa práve tými skúsenými odborníkmi stávajú.

Finančné povedomie občanov SR rastie, pri klesajúcej starostlivosti štátu o všetky fázy života a zabezpečenia občanov si ľudia uvedomujú nevyhnutnosť postarať sa sami o seba.

Trh s finančnými produktmi a službami pre klientov je pestrý a produkty pomerne zložité. Jednotlivé odvetvia finančného trhu sa prelínajú, informácie z trhu sú početné a náročné na spracovanie a porozumenie.

Bežný občan obvykle nemá čas ani predpoklady na správne a rýchle zhodnotenie ponuky finančného trhu a málokedy si sám vie optimálne vybrať.

Všetky produkty dokážeme skontrolovať, nadstavovať, znižovať, zvyšovať, poistiť, ukladať a vybaviť. Prioritou je kvalita ako kvantita a vyvarovanie sa, čo najmenším chybám a o tých väčších ani nehovoriac. Podľa potreby a Vášho okolia vieme zareagovať a stretnúť sa. Dohodnúť stretnutie na našich pobočkách alebo Vami určenom mieste. Po dohode s danou osobou telefonicky, či emailom.

Od našich partnerov, zase naopak zo všetkých parametrov,vyžadujeme najideálnejšie podmienky pre nášho klienta. V jednotlivých sekciách si nájdete podrobnejšie informácie z nášho portfólia.

Neváhajte Nás kontaktovať! Urobte si u nás predbežnú kalkuláciu úveru alebo návrhu poistenia podľa Vášho záujmu vybraného z nášho portfólia. Pomôžeme Vám nájsť to najlepšie spoločné riešenie!