Business Education

Dobrý deň.

V prvom rade vás chcem veľmi pekne privítať na našej webovej stránke a touto cestou Vám priblížiť bližšie informácie o projekte Business Education.

Podstatou projektu Business Education je získať a zaškoliť čo najviac ľudí do sveta financií, obchodu a podnikania. Preniesť dlhoročné skúsenosti a vedomosti na nás obyčajných smrteľníkov v spolupráci s odborníkmi, podnikateľmi, finančnými profesionálmi, vysokoškolskými profesormi, ktorí pôsobia v tejto oblasti. Sme v neustálom kontakte s finančnými analytikmi a informujeme sa o trendoch na trhu.

Chceme vás naučiť to, čo obyčajne človek nevníma, tak ako by mal, a to sú peniaze na voľnom trhu a ich kolobeh pomocou kurzov finančnej gramotnosti. Chceme vám ukázať možnosti ako s nimi hospodáriť, investovať, či zhodnotiť, a tak sa vyhnúť prípadným stratám. Finančný trh je veľmi bohatý, rôznorodý a otvorený rôznym možnostiam. Chceme vám pomôcť nájsť si vyhovujúcu prácu, ktorá vám prinesie radosť, uplatnenie sa, spoločenské uznanie, cestovanie a nadštandardný príjem. Klienti a spolupracovníci, ktorí využili naše služby, majú pozitívne skúsenosti a výborné výsledky, či už v oblasti obchodu alebo recruitingu. Preto vás chceme pozvať do našich priestorov v Bratislave, prípadne na naše obchodné zastúpenia v Trnave, Seredi, Galante, Čadci a Nitre.

Na našej webovej stránke sa vždy dozviete o novinkách z finančného trhu (o akciách v životnom aj neživotnom poistení, o bankových kampaniach, kt. sa pripravujú a bežia, aj o legislatívnych zmenách v stavebnom sporení, dôchodkovom systéme a podobne). Ďalej tu nájdete informácie o našom projekte Business Education (rozhovory s úspešnými podnikateľmi, aktuálne informácie o práve prebiehajúcom koučingu, články na dôležité a zaujímavé témy, čerstvé informácie z tlače a z podujatí, ktoré organizujeme a na ktorých sa zúčastňujeme.

Business Education - VrábelovciAký bol rok 2017?

V spolupráci s OVB Allfinanz a.s., sa nám aj v roku 2017 darilo pracovať na úspešných projektoch. Tak isto sa zúčastňujeme na rôznych spoločenských podujatiach na základe pozvánok od našich aktuálnych partnerov.

Chceme poskytovať ešte kvalitnejšie služby aj pomocou našich kamenných kancelárií pre pohodlie našich klientov a kolegov. Budeme sa snažiť čo najlepšie vám priblížiť naše pôsobenie. Nakoľko sa zvyšuje počet nových klientov, za rok 2016 sme zaznamenali 15 percentný nárast a v roku 2017 rast o 10 percent. Je to znak poctivej a kvalitnej práce, čo nás veľmi teší. Aj touto cestou sa chceme každému z vás poďakovať za prejavenú dôveru.

Minulý rok však nebol len o práci. Spolu s kolegami sme v lete splavili Hornád a vyliezli na Kriváň. V októbri sme zas v Košiciach odbehli Medzinárodný maratón mieru.

Čo plánujeme v roku 2018?

Čo ostáva aj naďalej veľkou výzvou pre nás v roku 2018? Nové vízie, nové očakávania a vysoké ciele dosiahneme len za pomoci silných hráčov na trhu a samozrejme kvalitným odvedením práce. Našim dobrým kolektívom ako sa práve vytvoril a naďalej vytvára si myslíme, že cesta bude jednoduchá. Máme na to predpoklady a potenciál mladých ľudí. Rok 2018 bude pre nás rokom rokom kariér. Plánujeme rozšíriť naše pobočky o 15 nových kolegov.

Okrem iného na jar tohto roka pripravujeme spustenie Projektu vzdelávania. Pôjde o projekt zameraný na firmy a ich zamestnancov s cieľom priblížiť im svet financií a zvýšiť ich finančnú gramotnosť. O jeho spustení vás samozrejme budeme včas informovať.

Novinky na rok 2018 postupne prezentujeme na našich weboch, snažíme sa urobiť všetko formou online, prehľad úrokových sadzieb, poistení na trhu, sporiacich produktov a našich projektov.

Na záver Vám chcem popriať príjemné sledovanie našej stránky a preto: čítajte, zdieľajte a staňte sa naším fanúšikom na Facebooku, píšte nám.

S pozdravom Ing. Mária Valentovičová