Beauty day v NAFE

Každý z nás vie, že v každom biznise je dôležitý image, vizáž a to ako človek vlastne pôsobí navonok. V sobotu dňa 23.8.2014 sme si dopriali čas práve na zmenu a zverili sa odborníkom z kaderníckeho salónu v NAFE v Seredi. Pre našich kolegov sme pripravili skrášľovací event, kde líčenie, masáž tváre, farbenie a strihanie vlasov nám poskytol patričnú zmenu a sebavedomie. Z celkového množstva 15- tich pozvaných ľudí absolvovali tento tzv. Beauty day všetci, kde musíme pochváliť aj niektorých našich chalanov a pristali na túto zmenu tiež. Občerstvenie, torta a iné prekvapenia boli zabezpečené dievčatami zo salóna. Cieľom tohto dňa bolo odmeniť naozaj našich šikovných ľudí a trocha ich podporiť v tom, čo robia a k práci potrebujú. Je náročné dobre vyzerať a predať sa. Znova sme spojili príjemné s užitočným a dúfame, že sme cieľ splnili. V skratke v pokračovaní článku sa dozviete ďalšie info…

Líčenie

Dievčatá mali dve možnosti :

Nie každá bola zvyknutá na zmenu, ale myslíme si, že každej sa výber páčil, ktorý si sama zvolila.

Farbenie a strihanie

Ak sa práve nefarbilo, tak sa určite strihalo, žehlilo i fúkalo. Husté vlasy našich dievčat nebolo jednoduché len tak zmeniť. Účesy boli dokonalé, dievčatá spokojné. Nie každá podľahla farbe pre ich prirodzený vzhľad vlasov. A však podstrihnúť sa podarilo každej.

Chlapci

Podstúpili k úprave obočia a tiež k odvážnym výstredným účesom, ktoré sa práve hodia a nosia. Sú TREND-y.

Užasný benefit pre nás dopadol na výbornú. Tento deň určite nebol posledným a ak sa naozaj ukáže, že to potrebujeme pre náš rast, určite to zapojíme a zapíšeme do našich diárov ako prioritu. Večer pokračoval v plnom prúde už každý ľubovoľne. Touto cestou sa určite chceme poďakovať dievčatám z NAFE. Tí čo neboli chceme povedať, že určite Vás to neminie.

Business projekt nie je len o vzdelávaní, ale hlavne o napredovaní. Kto chce cestu k nám, nájde. Kto nie, bude sa len prizerať ako náš spokojný klient. Každý si môže vybrať. Tešíme sa na ďalšie akcie a eventy tohto typu. Práve ZAČÍNAME!